indre lukosiene
indre lukosiene

Apie mane

Esu Indrė Lukošienė

Save apibūdinčiau kaip praktikę – derybų profesionalę, komercinių patalpų nuomos srityje dirbančią nuo 2005 m. Šis beveik 20 metų laikotarpis buvo gausus įvairių patirčių, bet geriausiai jį apibūdina skaičius – virš 1000 sudarytų nekilnojamojo turto nuomos sutarčių ar nuomos sutarčių pratęsimų, o tai reiškia tiek pat patenkintų nuomotojų arba nuomininkų.

Be šių žinių darbas nekilnojamojo turto srityje neįmanomas. Komandoje dirbame kartu su išmanančiu nekilnojamojo turto sritį teisininku.

/ Etika ir lojalumas klientui

Man svarbus Jūsų pasitikėjimas, vertinu jūsų sprendimą bendradarbiauti, todėl veikloje vadovaujuosi sąžiningumo ir atsakomybės darbo principais.

Esant Jūsų pageidavimui, prisiimu konfidencialumo įsipareigojimus. Prieš pradedant bendradarbiavimą, galime sudaryti susitarimą dėl konfidencialios informacijos saugojimo.

// Ilgalaikis bendradarbiavimas, o ne vienkartinė sėkmė

Tikslas - maksimali nauda klientui, bet "nesudeginant" ateities bendradarbiavimo "tiltų" su kita sandorio šalimi. Per ilgametę derybinę praktiką supratau, kad “win-win” situacija yra teorinė siekiamybė, kuri praktiškai įgyvendinama tik per derybinę patirtį, aiškiai identifikuojant poreikius ir lanksčiai modeliuojant problemos sprendimo būdus.

/// Teisės aktų ir mokestinės sistemos išmanymas

Atsiliepimai

Dėkoju Indrei Lukošienei už labai kokybišką ir informatyvią konsultaciją sudėtingu žemės nuomos klausimu. Ačiū.

Vytautas Ž.

”Labai rekomenduoju! Indrė puiki specialistė, kuri susitarė dėl žymiai geresnių nuomos sąlygų man kaip nuomininkei. Jos dėka turiu sąžiningą ir teisingą sutartį, kuri apsaugo abi puses, o ne tik patalpų savininką. Didžiausios sėkmės darbuose!”

- Meda D.

”Labai patiko dalykiškas, konkretus, greitas, malonus bendradarbiavimas peržiūrint ir revizuojant ofiso patalpų nuomos sutartį.”

-UAB Egmont Lietuva

Nuorodos

Gyvenamojo būsto nuomos sutartis

Žemės nuomos sutartis

Biurų nuomos sutartis

Prekybinių patalpų sutartis

Sandėlio nuomos sutartis

Skambinkite: +370 650 54531

Rašykite: info@nuomossutartys.lt

Real Projects, UAB

nuomos sutartys
nuomos sutartys

Drąsiai kreipkitės nekilnojamo turto nuomos klausimais, arba galite parašyti naudodamiesi kontatų forma žemiau.

Kontaktai

2024©Visos teisės saugomos

Sukurta bendradarbiaujant su partneriais

Kontaktai