/ Ketinate sudaryti nekilnojamo turto nuomos sutartį?
// Ieškote tinkamiausio nekilnojamo turto nuomos sutarties šablono?
/// tačiau iš tiesų:

jums kelia stresą vien mintis apie derybas dėl naujos nuomos sutarties sudarymo, ar jos pratęsimo?

esate tikras, kad pateikta sutartis pasirašymui yra “į vienus vartus”, bet nežinote kaip suformuluoti sutartyje savo reikalavimus?

esate nepakankamai susipažinęs su nekilnojamo turto nuomos rinka ir nesate tikras ar sutartos finansinės sąlygos atitinka rinkos tendencijas?

norėtumėte, kad nuomos sutartis būtų tvari ir saugi visą sutarties terminą, o atsipirkimas – ekonomiškai naudingas?

nerimaujate dėl kitos sutarties šalies ketinimų pakeisti sutarties sąlygas?

Jūsų turtas - ypatingas, todėl neieškokite universalaus nuomos sutarties šablono

Atsižvelgdami į dažniausias klientų užklausas, paruošėme du populiariausius paslaugų paketus, kurie labiausiai atitinka klientų poreikius, pasirašant nekilnojamo turto nuomos sutartis.

 Sumažinkite netikėtumų ateityje riziką, nuomojant / nuomojantis  gyvenamosios, ar komercinės paskirties nekilnojamą turtą. Nuomos sutartį pritaikysime pagal specifines turto charakteristikas ir Jūsų poreikius. Derybose jausitės užtikrinti, o pats nuomos procesas taps malonia patirtimi su laiminga pabaiga, kuri tęsis visą sutarties terminą.

/ Jei esate būsimas NUOMOTOJAS: žemės, komercinių patalpų, gyvenamųjų patalpų savininkas ar kt. nekilnojamojo turto savininkas, juridinis ar fizinis asmuo ir siekiate išnuomoti savo nuosavą ar kitais pagrindais valdomą nekilnojamą turtą;

// jei esate būsimas NUOMININKAS: fizinis, ar juridinis asmuo ir siekiate išsinuomoti nekilnojamą turtą savo poreikiams.

Kada geriausia kreiptis?

/ Jei siekiate sudaryti naują nuomos sutartį dėl žemės, gyvenamojo būsto arba komercinių patalpų nuomos.

// Jei nuomotojas / nuomininkas nuomos termino laikotarpiu siekia persiderėti naujas nuomos sąlygas.

/// Jei pasibaigė nuomos sutarties terminas ir siekiate pratęsti arba kokybiškai nutraukti nuomos sutartį.

//// Jei jaučiatės neužtikrintai administruojant / įgyvendinant nuomos sutartį.

Sudarome visų tipų nekilnojamo turto nuomos sutartis

Gyvenamojo būsto nuomos sutartis

Biurų nuomos sutartis

Prekybinių patalpų nuomos sutartis

Sandėliavimo ir kt. paskirties nekilojamo turto nuomos sutartis

... gal galite skubiai peržiūrėti sutartį ir pateikti komentarus?..

Šis prašymas yra dažniausiai pasitaikantis tarp mūsų klientų - būsimų nekilnojamo turto nuomotojų, ar nuomininkų. 

Konsultacijos poreikis ypač išauga sulaukus kitos sandorio šalies nuomos sutarties teksto, kuris neatspindi jūsų poreikių, arba gavus nuomos sutartį pilną išbraukymų, korekcijų ir komentarų. 

Pagal poreikį, konsultacijos metu bus pasiūlyta tinkamiausia nuomos sutarties forma, pateiktos sutarties korekcijos ir komentarai, aptartos grėsmės bei išnagrinėti sutarties įgyvendinimo scenarijai.

Skuboti sprendimai arba derybų baimė gali skaudžiai atsiliepti ateityje ir tapti nepakeliama našta, o nevykdomos sutartinės prievolės lemti sutartinę finansinę atsakomybę.

Pastebėjome, kad tokiu atveju didžioji dalis nuomotojų / nuomininkų linkę "užsimerkti" ir sutikti su siūlomomis sąlygomis. Priežasčių yra kelios: 

 / norisi greičiau sudaryti sutartį ir įsikelti į naujas patalpas / būstą arba gauti pajamas  už turto nuomą.

 // trūksta žinių, ko galima ir reikia reikalauti iš kitos nuomos sutarties šalies, neaišku, kaip apginti savo interesus.

Todėl siūlome konsultuotis dėl naujos nekilnojamo turto nuomos sutarties sudarymo arba dėl esamos sutarties sąlygų keitimo pasibaigus jos terminui.

Konsultacija atliekama kartu su nuomos sutarties ir kt. dokumentų peržiūra.

Nuomos sutarties peržiūros paslauga yra populiariausia: t.y. skubi pagalba, suteikianti pasitikėjimo ir mažinanti ateities grėsmes vykdant sutartį

... o gal galite šią sąlygą suderinti su jais?..

Pasitaiko situacijų, kai derybas dėl nuomos sutarties sąlygų geriau patikėti trečiai šaliai, kuri  specializuojasi šioje srityje

Iš anksto su jumis aptarus nuomos sąlygas, terminus, o taip pat aptarus paslaugos teikimo terminus ir pasirašius atstovavimo sutartį ar įgaliojimą, kuris priklausomai nuo teisinės formos ir paslaugos tipo gali būti paprastas rašytinis, ar notarinės formos: atstovausime Jus derybose, siekiant suderinti su kita sandorio šalimi priimtinas Jums nuomos sąlygas.

Kuo atstovavimo derybose paslauga skiriasi nuo teisinių paslaugų?

Teisininkai dažniausiai atsako už juridinę sutarties dalį ir vengia derėtis dėl ekonominių sąlygų. Šią pareigą teisininkas mielai perleidžia nekilnojamojo turto vadybininkui. Be to Jums pasisekė, jei Jūsų teisininkas specializuojasi nekilnojamojo turto srityje ir gali jus pakonsultuoti nekilnojamojo turto klausimais.

Pasirinkę dirbti su mumis, Jūsų situacija bus sprendžiama kompleksiškai: įvertinamos teisinės rizikos bei siekiama maksimalios finansinės naudos.

Kuo atstovavimo derybose paslauga skiriasi nuo NT brokerio paslaugų?

Dažnas brokeris jums teigs, kad atstovauja vieną ar kitą pusę, bet iš tiesų jis suinteresuotas pačiu sandoriu ir jo sėkme. Tarpininkas profesionaliai laviruoja tarp savininko ir kliento, kol sandoris įvyksta.

Dėl šios priežasties, tarpininkavimo veikloje pačios nuomos sutarties sudarymui skiriamas ganėtinai menkas dėmesys. O juk nuo sudarytos sutarties ir aptartų būsimų situacijų joje priklauso, kaip šalys bendradarbiaus ateityje, kaip bus administruojamas turtas, nuomotojo ir nuomininko saugumas ir ramus miegas naktį.

Atstovavimas derybose ir jų sėkminga baigtis - atsakomybė, kuri gali nulemti tolimesnę jūsų kaip nuomotojo / nekilnojamo turto savininko finansinį saugumą, turto atsipirkimą, o jei esate nuomininkas - veiklos tęstinumą, ar net gyvenamosios vietos pasirinkimą. Todėl visada realiai vertiname galimybes ir atvirai bendradarbiaujame. 

Apie mane

Esu Indrė Lukošienė

Save apibūdinčiau kaip praktikę – derybų profesionalę, komercinių patalpų nuomos srityje dirbančią nuo 2005 m. Šis beveik 20 metų laikotarpis buvo gausus įvairių patirčių, bet geriausiai jį apibūdina skaičius – virš 1000 sudarytų nekilnojamojo turto nuomos sutarčių ar nuomos sutarčių pratęsimų, o tai reiškia tiek pat patenkintų nuomotojų arba nuomininkų.

Be šių žinių darbas nekilnojamojo turto srityje neįmanomas. Komandoje dirbame kartu su išmanančiu nekilnojamojo turto sritį teisininku.

/ Etika ir lojalumas klientui

Man svarbus Jūsų pasitikėjimas, vertinu jūsų sprendimą bendradarbiauti, todėl veikloje vadovaujuosi sąžiningumo ir atsakomybės darbo principais.

Prisiimu aiškius konfidencialumo (pagal pageidavimą galime pasirašyti konfidencialumo susitarimą) ir interesų konfliktų vengimo įsipareigojimus.

// Ilgalaikis bendradarbiavimas, o ne vienkartinė sėkmė

Tikslas - maksimali nauda klientui, bet "nesudeginant" ateities bendradarbiavimo "tiltų" su kita sandorio šalimi. Per ilgametę derybinę praktiką supratau, kad “win-win” situacija yra teorinė siekiamybė, kuri praktiškai įgyvendinama tik per derybinę patirtį, aiškiai identifikuojant poreikius ir lanksčiai modeliuojant problemos sprendimo būdus.

/// Teisės aktų ir mokestinės sistemos išmanymas
Nuorodos

Paslaugos

Real Projects, UAB

Skambinkite: +370 650 54531

Rašykite: indre.lukosiene@nuomossutartys.lt